Isabellenails

Ostatnio przeglądane

Nowy 34.Milady - Isabellenails -6ml Zobacz większe

34.Milady - Isabellenails -6ml

ISS-34

Nowy produkt

34.Milady Lakier Hybrydowy 6ml

Isabellenails

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

10,99 zł brutto

Więcej informacji

34.Milady Lakier Hybrydowy- 6ml

Isabellenails

Kim jest Isabelle? To kobieta taka jak Ty. Każda z nas jest inna, ale coś nas łączy- to pasja do piękna i niecodzienność. Z myślą o kobietach silnych i niezależnych, a także delikatnych i niepoprawnych romantyczkach stworzyliśmy markę Isabellenails.

Lubisz bez okazji wskoczyć w szpilki, a na elegancki bal najchętniej wybrałabyś się w trampkach? Lakiery hybrydowe Isabellenails są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Skusisz się na odrobinę szaleństwa? Poznaj nas od nowej, najlepszej strony;)!

Odkryj paletę kolorów, które przeniosą Cię w świat glamour. Wyrafinowanie, elagancja, styl. Którym kolorem wyrazisz je najlepiej? Znajdź ten najodpowiedniejszy dla siebie.

Dlaczego Isabellenails?

  • idealna konsystencja produktu,
  • lakiery polskiej produkcji
  • trwałość do 3 tygodni!

Lakiery hybrydowe Isabellenails- jak stosować?

Cienką warstwę lakieru hybrydowego kolorowego zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej Isabellenails, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV lub LED. Koloru nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Nałóż drugą, równie cienką wartwę koloru i ponownie utwardź. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając top hybrydowy Isabellenails. 

Opinie

Napisz opinię

34.Milady - Isabellenails -6ml

34.Milady - Isabellenails -6ml

34.Milady Lakier Hybrydowy 6ml

Isabellenails

30 innych produktów w tej samej kategorii: