Hybrydy

Ostatnio przeglądane

Nowy 146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV - PREMIUM 6ml Zobacz większe

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV - PREMIUM 6ml

NTN-led-146

Nowy produkt

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV

- PREMIUM 6ml

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

10,99 zł brutto

Więcej informacji

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV

- PREMIUM 6ml


Ciesz się chwilą! Kobalt, oranż, mocny róż a może ich połączenie? Krwista czerwień czy elektryzujące, ekspresyjne brokaty? Jedno jest pewne - powstały efekt to idealny wybór na najmodniejszą stylizację tego sezonu.

NTN Premium to najpiękniejsze, specjalnie wyselekcjonowane kolory, które ułożyliśmy w bardzo ciekawe i pełne pasji kolekcje.

Jeśli raz spróbujesz, już zawsze będziesz wracać do NTN Premium - pokochasz tę markę za ekstremalną pigmentację i zachwycającą trwałość.

Manicure hybrydowy to najpopularniejsza technika zdobienia paznokci. Z dnia na dzień zyskuje coraz większe rzesze zadowolonych klientek. Hybryda zdobyła swoją popularność dzięki kilkunastodniowej trwałości bez uszkodzeń, odprysków i o cudownym blasku.

Wykonanie manicure hybrydowego jest teraz możliwe w zaciszu domowym co od dawna kusi pasjonatki paznokci do odwiecznej walki o najpiękniejszy, najtrwalszy i najciekawszy look.

Poprawnie wykonany zabieg manicure hybrydowego nie niszczy naturalnej płytki, dzięki czemu będziesz mogła zapomnieć o nieestetycznych odpryskach i łamliwych paznokciach! Aby pozbyć się lakieru hybrydowego z płytki paznokcia, wystarczy użyć płynu na bazie acetonu i odmoczyć stylizację, a następnie używając drewnianego patyczka zdjąć rozmoczoną masę.

Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klientek którym "apetyt rośnie w miarę jedzenia" wprowadziliśmy markę hybryd o doskonałej jakości, trwałości, pigmentacji w doskonałej cenie.

Bądź niezależna i sama kreuj swój wizerunek tak, jak lubisz!

Opinie

Napisz opinię

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV - PREMIUM 6ml

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV - PREMIUM 6ml

146. NTN Lakier hybrydowy LED/UV

- PREMIUM 6ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: