ZESTAWY STARTOWE DO HYBRYD

Ostatnio przeglądane

SUNONE Zestaw do Hybryd Kuferek, Lampa LED 36W - NA START+

ZHS-36w+

Nowy produkt

SUNONE Zestaw startowy Kuferek, Lampa LED 36W

-NA START+

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

189,00 zł brutto

Więcej informacji

SUNONE Zestaw startowy Kuferek, Lampa LED 36W

-NA START+


SUNONE ZESTAW NA START+ DO MANICURE HYBRYDOWEGO:
KUFEREK + LAMPA + LAKIERY + AKCESORIA DO HYBRYD


Marka SUNONE wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów stworzyła niesamowity w 100% kompletny zestaw najwyższej jakości produktów do hybryd. Już dziś możesz stworzyć trwałą i niepowtarzalną hybrydę z pierwszych stron gazet bazując na produktach tej marki!

Odpowiednia moc lampy Diamond sprawia, że lakiery hybrydowe SUNONE szybko utwardzają się na paznokciach. Utwardzenie mocno napigmentowanego koloru w 30 sekund? To możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej generacji diod LED. Perfekcyjny manicure i pedicure przez 3 tygodnie? Z lakierami SUNONE marzenie o trwałej stylizacji spełnia się. Poznaj lampę, która nie męczy wzroku i sprawia, że praca przy jej pomocy staje się łatwa i przyjemna.

Zestaw NA START został powiększony o stylowy kuferek, który pomieści wszystkie produkty z tej aukcji. Kuferek polecany dla manicurzystek i stylistek.

Do lampy oraz lakierów hybrydowych dołączamy niezbędne akcesoria do stylizacji oraz zdobień paznokci.


Lampa DIAMOND 36W czarna
Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 36W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.

Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wymienione wyżej produkty. Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 sekund. Funkcja sensora działa po naciśnięciu przycisku wybranego trybu. Lampa zacznie działać bez funkcji sensora po naciśnięciu przycisku wybranego trybu kolejny raz. Lampa Diamond posiada wyłącznie diody LED, nie ma zatem potrzeby wymiany żarówki "ślimaka" CCFL, która często ulega uszkodzeniu podczas transportu. Brak żarówki CCFL sprawia również, że lampa jest znacznie praktyczniejsza w przypadku pedicure.

Panel dolny lampy jest wysuwany i łatwo go wyjąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków.

Unikalny, nowoczesny design przypominający oszlifowany diament sprawi, że lampa wkomponuje się w wystrój każdego salonu piękności.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin.
1 x SUNONE BAZA POD LAKIER HYBRYDOWY 5ml
Baza SUNONE przeznaczona jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia. Maksymalnie zwiększa przyczepność lakierów hybrydowych do naturalnej płytki paznokcia. Produkt utwardzamy pod lampą UV lub LED. Bazę nakładamy na wcześniej przygotowaną płytkę paznokcia.

2 x SUNONE LAKIER HYBRYDOWY 5ml
Lakier do paznokci hybrydowych SUNONE to zdecydowanie więcej niż kolor na paznokciach. To nasza zewnętrzna odpowiedź na nasze wewnętrzne stany. Kolor odzwierciedla tęsknoty i chwilowe nastroje, ukryte w głębinach podświadomości. Jest sprzedawcą naszej kondycji psychicznej, humoru i stanu ducha. Odpowiednia konsystencja lakierów oraz znakomicie wykonany pędzelek pozwalają na szybką oraz prostą aplikację lakieru bez zalewania skórek. Wysoka pigmentacja lakierów sprawia, że już druga warstwa w pełni pokrywa płytkę paznokcia. Wybierz 2 ulubione kolory z listy znajdującej się na końcu aukcji.

1 x SUNONE TOP NO WIPE NA LAKIER HYBRYDOWY 5ml
Top No Wipe to produkt, który zapewnia doskonałą ochronę stylizacji hybrydowej bez konieczności przemywania warstwy dyspersyjnej po utwardzeniu. Top gwarantuje długotrwały i bardzo wysoki połysk, dając tym samym bardzo pożądany efekt "mokrych paznokci". Top znakomicie sprawdzi się przy aplikacji ozdobnych pyłków. Produkt utwardzamy pod lampą UV lub LED.

1 x SUNONE REMOVER 100ml
Remover to preparat stworzony do usuwania manicure hybrydowego. Pozwoli szybko i bezpiecznie zdjąć hybrydę - rozpuści lakier i ułatwi jego usunięcie.

Produkt składa się w 99% z acetonu, dzięki temu jest tak skuteczny. Pozostały procent to olejki zapachowe oraz takie, które chronią płytkę paznokcia przed nadmiernym wysuszeniem.

1 x SUNONE CLEANER 100ml
Cleaner jest preparatem, który odtłuszcza i dezynfekuje płytkę paznokcia zapewniając długotrwałość lakieru hybrydowego. Co więcej produkt ten usunie lepką warstwę dyspersyjną ostatniej warstwy stylizacji.

Odtłuszczenie płytki paznokcia przed rozpoczęciem nakładania produktu bazowego zwiększy przyczepność nakładanych później preparatów.
DODATKOWE AKCESORIA/GRATISY - 133 sztuki:
Pilnik SUNONE - 100/180 - 1 szt (kształt oraz kolor może różnić się od prezentowanego na zdjęciu)
Pilnik SUNONE - 180/240 - 1 szt (kształt oraz kolor może różnić się od prezentowanego na zdjęciu)
Blok polerski SUNONE - biały - 1 szt
Patyczki SUNONE - 10 szt
Celty celulozowe - 60 szt
Zestaw ozdób karuzela - 1 szt (mogę one różnić się od prezentowanych na zdjęciach)
Radełko z gumką - 1 szt
Separator do pedicure - 2 szt
Szczoteczka do paznokci - 1 szt (może ona różnić się od prezentowanej na zdjęciach)
Tasiemka do zdobień - 4 szt
Sonda do zdobień - 1 szt
Szablon SUNONE do paznokci złoty - 50 szt


WYBIERZ 3 KOLORY LAKIERÓW Z GALERII :

Chwilowy brak kolorów:
B01, B03, B07, B10, B14, B16, C01, C04, C07, C08, C09, C14, C16, C17, C18, F04, F10, F12, N01, N03, N05, N06, N07, R01, R02, R03, R04, R05, R11, R12, R19, R22, S01, S02, S03, S04, S05, S06, S07, S09, M01, M02, M03, M04, M05, M06,M08, Z02, Z04, Z06

 

Opinie

Napisz opinię

SUNONE Zestaw do Hybryd Kuferek, Lampa LED 36W - NA START+

SUNONE Zestaw do Hybryd Kuferek, Lampa LED 36W - NA START+

SUNONE Zestaw startowy Kuferek, Lampa LED 36W

-NA START+

9 innych produktów w tej samej kategorii: