Lampy UV,LED,ŻARÓWKI

Ostatnio przeglądane

Lampa SUNONE PRO1 48W Biała

SUN-PRO1

Nowy produkt

Lampa SUNONE PRO 1  48W BIAŁA

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

99,99 zł brutto

Więcej informacji

Lampa SUNONE PRO 1  48W BIAŁA

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz te monofazowe, a także lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.

Jedyna w swoim rodzaju autorska lampa pod względem design'u. Lampa SUNONE PRO1 to połączenie perfekcyjnego wyglądu z funkcjonalnością.

Lampa przykuwa wzrok, dzięki spektakularnemu elementowi ozdobnemu w kształcie fali dostępnemu w 3 niesamowitych kolorach.

Odkryj innowacyjną lampę, która sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym zarówno przy zabiegu manicure jak i pedicure.

Lampa będzie stanowiła również idealny zakup dla wszystkich osób zaczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym.


Lampa SUNONE PRO1 posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele.

Ponadto, na łączną moc maksymalną o wartości 48W składa się aż 30 diod.

Lampa rewelacyjnie sprawdzi się do wszystkich systemów znanych marek.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.

Dodatkowo, lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku.


Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund.

Tryb "99s Low Heat Mode" to tryb, w którym moc lampy stopniowo wzrasta przez 99 sekund.

Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Lampa posiada również przycisk wyłączający - aby wyłączyć lampę wystarczy przytrzymać go dłużej i nie ma konieczności ciągłego odłączania jej od źródła zasilania.

Tryb "Low Heat Mode" jest niezastąpiony w przypadku utwardzania żeli, które powodują uczucie pieczenia podczas utwardzania w dostępnych na rynku lampach.

Dzieje się tak, gdyż lampy te działają w trybie maksymalnej mocy, a więc proces polimeryzacji odbywa się w nich bardzo szybko.

W lampie SUNONE PRO1 problem praktycznie nie istnieje.

Utwardzanie żeli staje się przyjemne, właśnie dzięki trybowi 'low heat'.

Po załączeniu tego trybu, przez 30 sekund lampa pracuje wykorzystując tylko 25% mocy, po tym czasie moc lampy zwiększa się do 40%, a po 50 sekundach lampa osiąga pełną 100% moc.


Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę.

Lustrzany spód odbija i rozprasza światło LED-ów i dzięki temu dociera ono nawet do trudno dostępnych miejsc, np. przy skórkach.

Dzięki temu mamy pewność, że użyty lakier hybrydowy czy żel utwardzi się nawet w tych najbardziej newralgicznych miejscach.

Aby uchronić panel oryginalnie zabezpieczony został on niebieską folią, którą należy usunąć przed pierwszym użyciem dla uzyskania oczekiwanych efektów.

Dodatkowym atutem jest mocowanie spodu lampy na 5 magnesach, które zapewniają jego odpowiednie przyleganie.

Odpinany spód nie tylko sprawdza się przy zabiegach pedicure, usprawnia też pracę związaną z czyszczeniem i dezynfekowaniem lampy.


Wielkość i kształt lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków oraz całej stopy bez konieczności ściągania panelu dolnego.

Usprawni to pracę w każdym salonie kosmetycznym.

Opinie

Napisz opinię

Lampa SUNONE PRO1 48W Biała

Lampa SUNONE PRO1 48W Biała

Lampa SUNONE PRO 1  48W BIAŁA

20 innych produktów w tej samej kategorii: