Lampy UV,LED,ŻARÓWKI

Ostatnio przeglądane

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

SUN5

Nowy produkt

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

Więcej szczegółów

49 Przedmioty

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.


TECHNOLOGIA DUAL LED
Posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło.


WIELOFUNKCYJNOŚĆ
Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę.


DOŻYWOTNOŚĆ
Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Lampa ma wbudowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dodatkowego podłączania zasilacza.Opinie

Napisz opinię

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

Lampa SUNONE SUN5 48W BIAŁA

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii: