Dezynfekcja

Ostatnio przeglądane

Nowy VELOX SPRAY NEUTRAL 1L Zobacz większe

VELOX SPRAY NEUTRAL 1L DEZYNFEKCJA

VELOX SPRAY

Nowy produkt

VELOX SPRAY NEUTRAL 1L 

preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

21,99 zł brutto

Więcej informacji

Velox Spray NEUTRAL 1L

Bezaldehydowy gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego.

Preparat na bazie alkoholu przeznaczony do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: foteli zabiegowych, łóżek, aparatury medycznej i operacyjnej oraz innych trudno dostępnych powierzchni, a także przedmiotów mających kontakt z żywnością. Zalecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz protez i wycisków silikonowych. Preparat nie zawiera aldehydu i fenolu dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni.

Dzięki innowacyjnej formule opartej na synergii surfaktantów i technologii nano-miceli produkt posiada szerokie spektrum bójcze i wyjątkowe właściwości myjące.

 • Cechy produktu:

  Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego
  Przeznaczony do wszelkich powierzchni pozamedycznych np. w gastronomii, fryzjerstwie oraz do powierzchni mających kontakt z żywnością
  Działa już w 15 sek. na grzyby i 30 sek. na wirusy (w tym Rota, Noro), bakterie, prątki gruźlicy
  Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy
  Gwarancja skuteczności potwierdzona badaniami
  Wysoka redukcja ryzyka zakażenia
  Nie pozostawia smug i zacieków
  Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni
  Możliwość zastosowania do wielu powierzchni w obszarze medycznym i pozamedycznym
  Sposób użycia: Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 30 sekund. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą.

  Skład: substancja czynna w 100 g preparatu:

  63,7 g etanol, 6,3 g propan-2-ol
  Zastosowanie: Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, a także nieinwazyjnego sprzętu medycznego jak np. fotele zabiegowe, aparatura medyczna, sprzęt rehabilitacyjny. Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze oraz bójcze wobec prątków gruźlicy, ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, SARS-CoV-2, HIV, HBV, HCV).

Opinie

Napisz opinię

VELOX SPRAY NEUTRAL 1L DEZYNFEKCJA

VELOX SPRAY NEUTRAL 1L DEZYNFEKCJA

VELOX SPRAY NEUTRAL 1L 

preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni

11 innych produktów w tej samej kategorii: