Brak produktów
Ostatnio przeglądane
MaluLac Top Błyszczący
NTNDT-6
Nowy produkt
8 Przedmioty
– klasyczny połyskujący top do lakierów hybrydowych (z dyspersją)
Pojemność: 5 g
K O L O R: transparentny
F O R M U Ł A: z tłustą, lepką warstwą dyspersyjną
Z A S T O S O W A N I E: do aplikowania na lakiery hybrydowe
D Z I A Ł A N I E: daje połyskujące wykończenie, zapewnia ochronę stylizacji
D L A K O G O: idealnie nadaje się dla osób, które preferują oryginalne stylizacje z kolorowymi pyłkami lub innymi ozdobami aplikowanymi na dyspersję
S T O S O W A N I E:
Czas utwardzania: 120 sekund w lampie UV / 30 sekund w lampie LED.
W Ł A Ś C I W O Ś C I:
Chcesz, żeby wykonana przez Ciebie stylizacja była trwała? Postaw na wysokiej jakości produkty! Wiele osób myśli, że największe znaczenie dla żywotności manicure ma lakier hybrydowy. On też jest ważny, ale nie bardziej, niż dobra baza oraz top. Dzięki nim wszystkie nałożone na płytkę paznokcia powłoki stanowią zwartą całość.
Top Błyszczący MaluLac nada Twoim paznokciom połysk oraz podkreśli urodę koloru wybranego przez Ciebie lakieru. Po jego utwardzeniu na paznokciach pozostaje lepka warstwa dyspersyjna, którą możesz zmyć cleanerem lub wykorzystać do stworzenia niebanalnego zdobienia. Dzięki niemu Twoje paznokcie będą jedyne w swoim rodzaju.
Uwaga! Zabiegamy o to, by grafiki obrazujące kolory oferowanych przez nas produktów możliwie jak najwierniej oddawały ich faktyczny wygląd. Ewentualne nieścisłości wynikają z przyczyn od nas niezależnych.
Oświetlenie używane podczas oglądania grafik, sprzęt, na którym są one wyświetlane, ustawienia monitora, karta graficzna – to czynniki, które mogą wpłynąć na postrzeganie barw.
Produkt będący przedmiotem oferty przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Należy korzystać z niego w sposób zgodny z przeznaczeniem, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
Środki ostrożności:
Przeciwwskazania:
CLARESA PINK nr 519 Lakier Hybrydowy
CLARESA BANANA SHAKE nr 4 Lakier Hybrydowy
Folia Cięta Prestige