APIS PROMOCJE!!

Ostatnio przeglądane

Obniżka! DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml Zobacz większe

DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

A-53235/53225

Nowy produkt

APIS DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

299,00 zł brutto

-100,00 zł

399,00 zł brutto

Więcej informacji

APIS DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

RE-LIFT SERUM 3D
Wyjątkowo lekka, luksusowa formuła wykorzystująca najnowsze osiągnięcia biotechnologii i intensywne składniki aktywne niezwykle kompatybilne ze skórą. Sprawia, że skóra jest natychmiastowo uelastyczniona, zregenerowana, odpowiednio nawilżona, napięta osiągając doskonały wygląd. Innowacyjne połączenie 100% naturalnego składnika liftingującego Cobiolift TM z nasion Quinoa (komosa ryżowa) z l-aminokwasami, koenzymem Q10, olejem monoi i kompleksem Hydromanil TM modeluje owal i poprawia kontur twarzy, podnosi powieki, przeciwdziała wiotczeniu skóry podbródka i szyi. Przy dłuższym stosowaniu serum sprawia, że skóra przechodzi prawdziwą transformację i jest antidotum do medycyny estetycznej.
Wskazania: dla każdego rodzaju cery kobiet i mężczyzn po 25 roku życia.


Sposób użycia: po wchłonięciu się RE-LIFT SPRAY 3D zaaplikować równomiernie na skórę twarzy, szyi i dekoltu RE-LIFT SERUM 3D.


RE-LIFT SPRAY 3D
Sposób użycia: po demakijażu rozpylić preparat na skórę twarzy i szyi. Unikać wprowadzenia do worka spojówkowego. W celu wzmocnienia działania po wchłonięciu zalecamy zaaplikowanie RE-LIFT SERUM 3D.


Wyjątkowo luksusowy, błyskawicznie wchłaniający się spray wykorzystujący zaawansowane technologie i intensywne składniki liftingujące, poprawiające strukturę i gęstość skóry. Sprawia, że skóra jest natychmiastowo napięta osiągając doskonały wygląd. Innowacyjne połączenie 100% naturalnego składnika liftingującego CobioliftTM z nasion Quinoa (komosa ryżowa) z l-aminokwasami błyskawicznie i głęboko przenikają do skóry. Re-Lift dostarcza niezbędnych składników potrzebnych do uruchomienia naturalnych funkcji regenerujących i naprawczych skóry. Modeluje owal
i poprawia kontur twarzy, podnosi powieki. Jest antidotum do medycyny estetycznej. Zapewnia 30% redukcję zmarszczek po 1 godzinie od aplikacji oraz natychmiastowe wyrównanie powierzchni skóry*.


* 80% kobiet zauważa redukcję zmarszczek oraz 60% skuteczność w redukcji zmarszczek w obszarze kurzych łapek po 1 h od aplikacji. Natychmiastowa poprawa szorstkości skóry u 60% kobiet.


Wskazania: dla każdego rodzaju cery kobiet i mężczyzn po 25 roku życia

.
Sposób użycia: po demakijażu rozpylić preparat na skórę twarzy i szyi. Nie wprowadzać do worka spojówkowego. W celu wzmocnienia działania po wchłonięciu zalecamy zaaplikowanie RE-LIFT SERUM 3D.

Indeks: 53235/53225

Opinie

Napisz opinię

DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

APIS DUO RE-LIFT SPRAY 3D & RE-LIFT SERUM 3D, 2x50ml

29 innych produktów w tej samej kategorii: