APIS PROMOCJE!!

Ostatnio przeglądane

Apis Zestaw Detox -z węglem z bambusa Zobacz większe

Apis Zestaw Discolouration-Stop- Przebarwienia

A-53095/53065/53085/53075

Nowy produkt

Apis Zestaw Discolouration-Stop

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

                                                 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

190,00 zł brutto

Więcej informacji

Apis Zestaw Discolouration-Stop

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

W skład zestawu wchodzą:

1. Rozjaśniający koncentrat, 30ml 53095

Esencja składników aktywnych bogata w nowatorskie, naturalne kompleksy - Melavoid™, Darkout™, ekstrakt z ogórka i grejpfruta. Redukuje aktywność melanogenezy, rozjaśnia i wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień i piegów. Dodatkowo zawiera ekstrakt z alg, d-pantehnol i olej kokosowy, które poprawiają strukturę skóry, zachowując poziom optymalnego nawilżenia i odżywienia.

2. Rozjaśniająca maska algowa, 250g 53065

Bogata maska jest połączeniem dwóch nowatorskich, naturalnych kompleksów Melavoid™ i Darkout™ o działaniu rozjaśniającym koloryt skóry w sposób równomierny i jednorodny. Zmniejsza syntezę melaniny wytwarzanej przez melanocyty. Redukuje widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów i innych zaburzeń pigmentacji. Wzmocniona ekstraktem z grejpfruta i ogórka redukuje zaczerwienienia, nawilża i wygładza skórę. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd.

3.Rozjaśniające serum, 100ml 53085

Wysoko skoncentrowane serum rozjaśniające przebarwienia pigmentacyjne różnego pochodzenia. Oparte o nowatorskie, naturalne kompleksy - Melavoid™ i Darkout™, ekstrakt z ogórka i grejpfruta intensywnie redukuje aktywność melanogenezy, rozjaśnia i wyrównuje odcień skóry zmniejszając widoczność związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów. Wzmocnione proteinami jedwabiu, kwasem hialuronowym, ceramidami, d-panthenolem, olejem kokosowym i sojowym. Poprawia strukturę skóry, zachowując poziom optymalnego nawilżenia i odżywienia. Cera odzyskuje wyrównaną tonację, zdrowy i świeży wygląd.

4.Rozjaśniająca maska, 200ml 53075

Aksamitna maska oparta o naturalne wybielające kompleksy Melavoid™ i Darkout™ o nowatorskim mechanizmie działania ograniczającym syntezę melaniny i proces pigmentacji. Redukuje widoczne plamy powierzchniowe (ciemne plamy związane z wiekiem, przebarwienia, piegi). Dodatkowo zawiera ekstrakt z ogórka, grejpfruta, d-panthenol, kwas hialuronowy, kolagen z elastyną, olej kokosowy i sojowy. Sprawia, że skóra jest odżywiona, nawilżona i napięta, a jej koloryt jednolity i promienny.

Opinie

Napisz opinię

Apis Zestaw Discolouration-Stop- Przebarwienia

Apis Zestaw Discolouration-Stop- Przebarwienia

Apis Zestaw Discolouration-Stop

Dla cery z przebarwieniami, wymagającej rozjaśnień

                                                 

15 innych produktów w tej samej kategorii: